סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
מרכז עינב, אבן גבירול 71, תל אביב
שתפו ברשת

מסיבת אות אדריכלות הנוף 2018

אירוע אות אדריכלות הנוף

האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף מקיים זו הפעם השלישית את תחרות "אות אדריכלות הנוף". באירוע הענקת האות נחלוק כבוד לזוכים ונהנה מהרצאתו המעשירה של יהונתן אבירי – מומחה בתחום החדשנות
זו השנה השלישית לקיום תחרות "אות אדריכלות הנוף". מטרת התחרות לעודד מצויינות ויצירתיות ולהכיר בעשייה הרבה שנעשית בתחום בארץ.
ביום שני, ה4.6.18, נתכנס במרכז עינב שבגן העיר בתל אביב, לחגוג את אירוע הענקת אות אות אדריכלות הנוף.
אירוע הענקת האות מהווה הזדמנות להיפגש עם רבים מאדריכלי הנוף המותירים חותם בנוף הארץ, להתרשם מהפרויקטים הזוכים בפרסים, וליהינות מהרצאה מעשירה ומעוררת מחשבה של יונתן אבירי על אתגרים בעידן של מהפכה מתמדת:
"מנסיונו העשיר במרחב המדיני, הטכנולוגי והיזמי, מתאר מר אדירי את תקופתנו: עידן בו מהפכות   מתפתחות בתחומים רבים בו זמנית.

"המהפכה המתמדת", כפי שהוא מכנה אותה, החליפה את תפיסת "הפרדיגמה". המהפכה המתמדת   מציבה אתגר הסתגלות בפני הדרג הניהולי בעולם הממשל, הביטחון, הכלכלה והמדע – אתגר שבכוחו   לחולל מהפכה חיובית או להביא לכדי קריסה של ממש.
בהרצאה יוצגו קווים לדמותה של המהפכה וסימני השאלה שהיא מעמידה סביב מונחי יסוד בעולם הכלכלה   והעסקים אליו הורגלנו. אתגרים אלה יודגמו תוך הצגת מקרי בוחן בהם בולטת יכולתם של אנשים פרטיים   לחולל שינוי גלובלי בתחומים אשר עד לפני מס´ שנים חייבו השקעות וכלים שהיו שמורים למדינות ריבוניות   או חברות ענק. "

כמות הכרטיסים לאירוע מוגבלת – מומלץ להירשם בהקדם!
לעידכונים שוטפים עקבו אחרינו בעמוד האירוע בפייסבוק

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה