סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
הבורסה לניירות ערך
שתפו ברשת

חדשנות בענף הבנייה: מנוע צמיחה

ענף הבנייה מהווה נתח מרכזי בכלכלה, ומתמודד עם אתגרים מרכזיים, ביניהם: בטיחות – כל שנה נהרגים עשרות פועלים בענף ונפצעים מאות; ליקויי בנייה – 100% מהמבנים במדינת ישראל סובלים מליקויי בנייה; יוקר הדיור – עלויות בנייה גבוהות.

קידום חדשנות ישראלית בענף זה תביא לשיפור איכות החיים היומיומית של תושבי ישראל מחד ולפיתוח תעשייה ישראלית עתירת ידע שתשתלב בהמשך בענף הבנייה העולמי. 

מטרת המפגש הינה לייצר שיח בין צד הביקוש (קבלנים, חברות בנייה) וצד ההיצע (חברות טכנולוגיה וחברות תעשייתיות המפתחים פתרונות חדשניים ליישום בענף) ולצד זה להשיק את התכנית המשותפת החדשה של רשות החדשנות ומשרד הבינוי והשיכון לתמיכה בפעילות מחקר, פיתוח והדגמה בתנאי אמת של טכנולוגיות חדשניות בענף הבנייה.

בנוסף, תינתן במה לחברות מהתעשייה הטכנולוגית ומתעשיית הייצור להציג את יכולותיהן בקצרה. חברות המעוניינות להציג מתבקשות להעביר בהקדם האפשרי ולא יאוחר מה 24.6.19 שלושה שקפיםהמציגים את המוצר החדשני שהן מציעות ואת התועלות שבכוחו לייצר בענף הבנייה.

את השקפים יש להעביר לדוא"ל: Shomrat.Shurtz@innovationisrael.org.il. ההחלטה על החברות שתצגנה תהיה על בסיס רמת החדשנות במוצר המוצע והתועלות הצפויות לענף הבנייה, ובמגבלת הזמן המוקצה לכך בכנס. עדיפות תינתן למקדימים להירשם ולשלוח את המצגות.

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה