סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

קול קורא למוסדות להשכלה גבוהה להשתתפות בסדנאות תכנון ועיצוב מקיים במרחב העירוני במסגרת שבוע ECOWEEK

קול קורא זה, פרי שיתוף פעולה של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה, המשרד להגנת הסביבה ועמותתECOWEEK , מיועד למוסדות להשכלה גבוהה בתחומים הנוגעים לתכנון ועיצוב הסביבה הפיסית: אדריכלות, עיצוב, עיצוב פנים, עיצוב סביבה, עיצוב מוצר, תקשורת חזותית, אדריכלות נוף, הנדסה וכיוצא באלו.

המוסדות מתבקשים לארגן קבוצת סטודנטים (עם או בלי מנחה מלווה) במסגרת קורס או בכל אופן אחר לצורך השתתפות בסדנאות ייחודיות של תכנון ועיצוב מקיים.

סדנאות ECOWEEK, אשר יתקיימו ב-1עד 6 בספטמבר מהוות פלטפורמה ללמידה חווייתית, אינטנסיבית ומשמעותית, וממוקדות בפרויקטים אמיתיים של עיצוב מקיים במרחב העירוני במתכונת של עבודת צוות (Co-design). ההשתתפות תורמת להתפתחותם המקצועית והאישית של הסטודנטים, להטמעת תודעת הקיימות ולהכשרתם כמתכננים ומעצבים מובילי שינוי והתחדשות במרחב הציבורי.

הסדנאות מתקיימות תוך שיתופי פעולה עם רשויות מקומיות וגופים ציבורים ופרטיים בארץ המהווים את הגופים המזמינים. בסדנאות ישתתפו גם  פעילים מקומיים ומתוך כך הן מסייעות בפועל להנעת תהליכים חדשניים לטובת בנייה אקולוגית, ״עשיית מקומות״ (Placemaking) והתחדשות עירונית מקיימת. הסדנאות מציעות התחדשות במרחב הציבורי באמצעות התערבויות חוקרות, פרסום והפצת תוצרי התהליכים והפקת מסקנות ולקחים אופרטיביים להמשך פיתוח.

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה