סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

קול קורא להצגת יצירתיות באתר הבנייה

קבלנים ואנשי ביצוע (הקול הקורא פונה לכל המינים.) אשר מביאים לאתרי הבנייה והתשתיות חדשנות ויצירתיות יומיומית המקדמת את הביצוע באופן משמעותי ובעיקר בפרמטרים של זמן, איכות, כסף, סביבה ובטיחות.  אנו מחפשים אתכם!

בואו להציג בכנס העשור של המועצה לבניה ירוקה  (19.11.2018)  את הפתרונות המעשיים והיצירתיים שלכם ההופכים את אתרי הבנייה ואת שלבי הביצוע ליעילים וחכמים יותר.

מי יכול להתמודד:
ההתמודדות פתוחה לקבלנים ואנשים ביצוע העוסקים בבנייה בפועל בשטח.

תנאים להתמודדות:
על המועמד שיגיש את מועמדותו, חלה חובת ההוכחה כמובן להיותו חדשני ופורץ דרך, באופן שניתן להציג זאת בפורמטי מדיה כדי להביא זאת מול באי הכנס.
הפתרונות המוצגים יכולים להיות ניהוליים ו/או טכניים ואו טכנולוגיים, כל עוד הם מגשימים את מטרת העלאת איכות הבנייה.

חבר השופטים:
חבר השופטים כולל נציגים מכל רחבי הענף, המקדמים באופן שוטף אג'נדה לחדשנות ויצירתיות בענף הבנייה. השופטים יבחרו עד 3 מצטיינים מתוך כלל המגישים (חבר השופטים שומר את הזכות שלא לבחור מצטיינים)

הצגה:
המצטיינים יעלו להצגה בכנס אשר יכלול מאות רבות של אנשי מקצוע, מקבלי החלטות וקובעי מדיניות ותינתן להם ההזדמנות להציג את פועלם.

מה צריך לשלוח:
על מועמדים המעוניינים להציג לשלוח פסקה המתארת את היצירתיות המיושמת באתר וכן פסקה נוספת המתארת את  התועלות הנובעות מיישום זה. כמו כן יש לכלול לפחות 2 תמונות המציגות את היישום בפועל.
את הטקסט והתמונות יש לשלוח למייל Ronny@ilgbc.org  עד לתאריך 1.11.2018 ניתן לשלוח שאלות למייל זה.

זוהי הזדמנות עבורכם להציג קדמה ואיכות בענף, ללמד קולגות ולקבל הכרה על פועלכם.

שיתוף מידע זה הינו חלק מתנאי בסיס לפיתוח ענף הבנייה. ואפשרות עבור קבלנים ואנשי מקצוע מובילים ומצטיינים לסייע ביצירת השראה לכלל הענף.

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה