סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

התחרות השלישית לבתי ספר בבנייה ירוקה יוצאת לדרך!

שימו לב! מועד הגשת טופס המועמדות לרשות המקומית הוארך עד ליום 25.10.18 בשעה 12:00.

 

משרד החינוך, המשרד להגנת הסביבה והמועצה הישראלית לבנייה הירוקה קוראים לבתי הספר היסודיים הירוקים והירוקים המתמידים בישראל (למעט בתי ספר ירוקים מתמידים שניגשו לתחרות בעבר), להגיש מועמדות להשתתפות בתחרות ייחודית מסוגה. התחרות מספקת הזדמנות לבתי הספר לבצע מיזם בבנייה ירוקה במרחב הבית ספרי. בתי הספר הזוכים בתחרות (עד 5 זוכים) יקבלו פרס של עד 150,000 ש"ח כל אחד לצורך הוצאה לפועל של פרויקט בנייה ירוקה בבית הספר אשר משלב בתוכו היבטים פיזיים ופדגוגים כאחד.

אנו קוראים למנהלי ולמנהלות בתי הספר הירוקים והירוקים המתמידים להגיש בקשה להשתתפות בתחרות. מדובר בהזדמנות חסרת תקדים עבור בית הספר ליהנות מתהליך חינוכי ומקצועי מרתק של תכנון מיזם בנייה ירוקה עם ליווי וסיוע של צוות מנטורים מומחים מתחום הבנייה הירוקה ומלווים ממפרש – חממה ליזמות חינוכית. תהליך מעשיר זה יספק ידע מעשי וערכים חינוכיים חשובים עבור קהילת בית הספר, והזוכים בפרס יהנו בנוסף מהקמה של פרויקט פיזי איכותי וסביבתי במרחב הבית ספרי.

בשונה מהתחרויות הקודמות, בתחרות הנוכחית, השלב הראשון של התחרות יבוצע על ידי הרשויות המקומיות, אשר  יערכו הליך סינון ראשוני של בקשות בתי הספר להשתתפות בתחרות.

לפרטים נוספים והגשת השתתפות – בקישור הבא

שימו לב: תאריך אחרון להגשת טופס מועמדות לרשות המקומית (שלב ראשון) הוא 25.10.2018 בשעה 12:00.

 

 

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה