סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

דבר המנכ"ל- נתי פרייברג - מנכ"ל SmartGreen

איך SmartGreen  תורמת לקידום התחום הירוק בישראל?
SmartGreen הינה חברת היי טק לכל דבר ועניין אבל כזו שפועלת במחוזות של תעשיות מסורתיות. בשנתיים וחצי של פעילותנו אנחנו מספקים שרות לשורה ארוכה של חברות וגופים מסקטורים שונים כמו מרכזים מסחריים, תעשיות, בתי חולים, בתי מלון ועוד. זאת, במטרה להביא את המבנים לביצועים אופטימליים ובאמצעות כך לחסכון כספי וחסכון במשאבים, אנרגטיים ואחרים המובילים להתנהלות סביבתית טובה יותר.

התייעלות במשאבים כרוכה לא אחת בהוצאות ראשוניות גדולות ומביאות לחסם בשוק. כיצד SmartGreen מתמודדת עם אתגר זה?
זה נכון. בנייה ירוקה מתייחסת לאופן שבו מבנים מוקמים ומתפקדים לכל אורח חייהם. אנחנו ב-SmartGreen הצלחנו להביא לשינויים מיידיים בתפקוד של מבנים ובמינימום השקעה וזה למעשה סוד ההצלחה שלנו, בחדירה רחבה לסקטורים השונים, גם אלו שנחשבים השמרניים מביניהם. הערך הגבוה שאנו מייצרים ללקוחותנו מקורו בשימוש בתוכנה שהתקנתה פשוטה ולא דורשת שינוי תשתיתי ולא פחות חשוב, המידע הרב שנאסף על ידינו מצליח להביא לתיקון ליקויים ולביצוע התאמות שנדרשות וזאת, מבלי להביא לרכישת ציוד יקר חדש או לרכש תשתיתי משמעותי. זהו WIN WIN קלאסי שבו הלקוח מקבל תמורה גבוהה במינימום השקעה מצדו ומכאן ההענות הגבוהה לשירותים שלנו. וגם הסביבה נענית, בחסכון במשאבים אבל גם בעבודה נכונה יותר בציוד קיים ומניעה של רכש חדש ומיותר.

מה המסר שלכם לחברות ופעילים בתחום של הבנייה הירוקה?
מודל הפעילות של SmartGreen יכול לשרת רבים מהחברות הפעילות בתחום, בייחוד בהבנה שכדי להצליח ולקדם חשיבה ירוקה חייבים לפנות לכיס של הלקוח העסקי ולייצר עבורו ערך שחורג מהתועלת הסביבתית. היכולת לייצר מהלכים של החזר על השקעה מהיר במיוחד וקל להטמעה הופכים לאטרקטיביים במיוחד, בוודאי אם הם מלווים בערך סביבתי חשוב.

www.smartgreen.co.il

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה