סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

ILGBC - WE ARE HIRING

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה מגייסת מנהלת קהילה למרכז לייעור עירוני והצללה

היקף משרה: 100%

מה אנחנו מחפשים?

המרכז לייעור עירוני ולהצללה, שפועל במסגרת המועצה הישראלית לבניה ירוקה, עוסק באיגום ובהפצת ידע, ומלווה רשויות מקומיות בתכנון אסטרטגי לקידום ייעור והצללה ובביצוע מיזמי נטיעות והגנה על עצים.

המרכז שם לעצמו למטרה להביא בשנים הקרובות למימוש מיטבי של משאבים המוקצים לטובת ייעור עירוני והצללה ברשויות מקומיות ולבניית ידע מקומי בנושא ייעור והצללה על בסיס הניסיון הנצבר בשטח לטובת כלל הרשויות בישראל. במסגרת זו, המרכז יקים ויתחזק קהילה נרחבת, מגוונת ופעילה של אנשי מקצוע ובעלי עניין בתחום הייעור העירוני ויעסוק באופן שוטף בהפצה ובהנגשה של ידע מקצועי, מתודולוגיות, וכלים פרקטיים בקרב הקהילה.

על התפקיד:

למרכז המקצועי לייעור והצללה דרושה מנהלת קהילה, שתהיה אחראית על הקמת וניהול קהילה מקצועית פעילה בקרב בעלי העניין השונים בתחום הייעור העירוני, שתייצר מיפוי שוטף של צרכי קהילת בעלי העניין ושתוביל פיתוח פתרונות לצרכים אלה. בנוסף מנהלת הקהילה תהיה אחראית על תיאום ועדת ההיגוי של המרכז ועל הכנת חומרים לישיבות הוועדה, הפקת ימי עיון וכנסים מקצועיים – הן בהיבט פיתוח תוכן והן בהיבט התפעולי. כמו כן תהיה מנהלת הקהילה אחראית על ניהול אדמיניסטרטיבי של פעילות המרכז.

המשרה מיועדת למועמדת עם תקשורת בין-אישית ברמה גבוהה, יכולות ביצוע מהירה של כמה משימות במקביל תוך שליטה בפרטים, ניסיון בקשרי קהילה, ניהול פרויקטים, הפקה, תפעול ואדמיניסטרציה.

תחומי אחריות:

– שמירה על קשר רציף עם גורמים שונים בקהילת בעלי העניין בתחום הייעור העירוני, לרבות פקידי ממשלה, עובדי רשויות מקומיות, ובעלי המקצוע בתחום (כגון אדריכלי נוף ואגרונומים)
– מיפוי שוטף של צרכים של גורמים שונים בקהילת בעלי העניין ופיתוח מענים לצרכים אלה, כגון הדרכות וימי עיון, מפגשים מקצועיים, הפצת תכנים רלוונטיים
– יצירת שיתופי פעולה עם גופים ומוסדות שונים במטרה להרחיב את קהילת בעלי העניין ולהעמיק את השותפויות בתוכה
– תיאום ועדת ההיגוי של המרכז ופורומים מקצועיים נוספים, לרבות תיאומי יומן, הכנת חומרים לישיבות הוועדה (מצגות, מסמכים וכו'), כתיבה והפצת פרוטוקולי ישיבות, תיאומים לוגיסטיים
– הפקת ימי עיון וכנסים מקצועיים, לרבות פיתוח התוכן וביצוע ההפקה הלוגיסטית
– תיאומי פגישות מרובות משתתפים וסיוע תפעולי למנהל המרכז בהתאם לצורך

דרישות התפקיד: 

  • יחסי אנוש מעולים, תקשורת בין-אישית טובה
  • "ראש גדול", אחריות ולקיחת יוזמה
  • כושר ביטוי מעולה בכתב ובעל פה
  • ניסיון בהפקת אירועים ובעבודה אדמיניסטרטיבית
  • ניסיון בניהול פרויקטים – יתרון
  • ניסיון בקשרי קהילה – יתרון

 

משרדי המועצה בתל אביב, עבודה היברידית – שילוב עבודה מהמשרד ומרחוק.

המודעה מיועדת לנשים וגברים כאחד, ומנוסחת בחלק מהמקומות בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד.

הגשת מועמדות באמצעות שליחת קורות חיים אל dshaked22@gmail.com

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה