סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
אלפקס

חברת אלפקס הינה יבואנית ומשווקת של אריחים לחיפוי וריצוף איכותי (לעיצוב פנים וחוץ), של בניינים ופרויקטים ציבוריים, מוסדיים ותעשייתיים, מרכזי משרדים, מסחר ותחבורה וכו'. האריחים עשויים:  גרניט-פורצלן קלינקר וקרמיקה לכל סוגיהם ומיניהם תוך עמידה מלאה בכל התקנים הרלוונטיים.

חברת אלפקס בע"מ (נוסדה 1984), הינה יבואנית ומשווקת מובילה, של אריחים לחיפוי וריצוף (לעיצוב פנים וחוץ), של בניינים ופרוייקטים ציבוריים, מוסדיים ותעשייתיים, במרכזי משרדים, מסחר ותחבורה, במוסדות בריאות, חינוך, מתקני ספורט ונופש ועוד.

סל המוצרים הרחב של חברת אלפקס נועד לתת מענה משולב של תיכנון ועיצוב של האזורים הציבוריים, יחד עם מתן פתרונות טכניים איכותיים לדרישות פנים הבניה הציבורית: עמידות גבוהה בשחיקה ושבר, עמידות ב"תעבורת אדם" גבוהה במיוחד, עמידות בפני החלקה (יבש רטוב – תקן ת"י 2279), התאמה לתקן לנגישות (תקן ת"י 1918), ועמידה בכל הדרישות הנוספות הנגזרות מהשימושים השונים באזורים הנ"ל.

לחיפוי החזיתות בבניה האורבאנית למגורים, והבניה הציבורית, מציגה חברת אלפקס מספר פתרונות חיפוי באריחי פורצלן וקלינקר: בבניה מתועשת (באתר או במפעל הטרומי), בהרכבה עם עיגון מכאני על חזיתות קיימים (עם בידוד-חוץ, או ללא בידוד חיצוני).

חברת אלפקס נשענת על מוניטין בן מיליוני מ"ר רבים של חיפויים וריצופים, עם ידע וניסיון בן למעלה משלושה עשורים, במגוון גדול מאד של פרוייקטים:
חיפוי בנייני מגורים, ריצוף בנייני משרדים ומסחר, ריצוף בתי חולים, קופות חולים ריצוף מרפאות, דיור-מוגן ומוסדות סיעודיים, תחנות רכבת ואוטובוס, אוניברסיטאות, ריצוף וחיפוי בתי ספר וגני ילדים, מכוני כשר וספורט, קאונטרי-קלאב'ס ובריכות שחיה,  מתקני צבא ומשהב"ט, ריצוף תעשיה (היי-טק, מזון, כימיה, פרמאצבטיקה, וכו'), מקוואות טהרה, בתי-כנסת וישיבות, וריצוף חוץ מעוצב לאזורי ציבור, גגות-ירוקים, וכו'.

נסיונה הרב והתמחותה המקצועית והעסקית הרבה של חב' אלפקס, זיכו אותה ב"אות האמינות PLATINUM" מחברת המודיעין העסקי הבינלאומית DUN & BREADSTREET (אות לו זוכות 3% מהחברות בישראל).

www.alphex.co.il

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה