סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
מלון גולדן קראון, נצרת
שעות פעילות 08:30-15:40
הרשמה
שתפו ברשת

וועידת נצרת לחדשנות וקיימות באדריכלות בנייה ועיצוב

INNOVATION – BUILD – DESIGN – 2024
וועידת נצרת לחדשנות וקיימות באדריכלות בנייה ועיצוב
04.06.24 מלון גולדן קראון, נצרת
הועידה לאדריכלות, בנייה ועיצוב שתתקיים בנצרת תעמוד הפעם בסימן שיתוף וקיימות. האירוע, בייזום והפקה של קבוצת 'בית ונוי' נועד לקדם את השיח המקצועי בתחום התכנון האדריכלי בארץ ולבחון סוגיות העומדות על סדר היום.
הוועידה, שתתקיים בתאריך 04.06.24 במלון גולדן קראון בנצרת, תארח קהילה מובילה של אדריכלי בניין, מנהלי פרויקטים, מעצבי חוץ ופנים, יועצים, יזמים ומהנדסים מהמגזר הערבי והיהודי בישראל.
אנשי מקצוע מובילים מהארץ והעולם יספקו נקודות מבט חדשות וייחודיות מתוך ניסיונם העשיר, ומרצים מחו"ל יעניקו השראה מההתפתחות האדריכלית העולמית.
את האירוע תלווה תצוגה בלעדית של חברות מובילות, שיחשפו עם תום הכנס טרנדים, מוצרים ושירותים חדשניים רלוונטיים לתחומי התכנון, העיצוב והבנייה.
21% מאוכלוסיית המדינה הישראלית מהווים את המגזר הערבי. בכנס נחקור את האתגרים המיוחדים בתחום הבנייה במגזר, יוצגו פרויקטים של אדריכלים ומעצבים מהמגזר הערבי ונפנה לדור חדש של צעירים, הלומד את מקצועות האדריכלות, המחפש סוג בניה חדשני ואחר.
השנים האחרונות הביאו עימם תהליכי שינוי גדולים במגזר הבנייה בישראל, ובמיוחד במגזר הערבי. תנופת בניה גדולה ומודרניזציה. עם התהליכים הללו צומחים אתגרים חדשים והזדמנויות עצומות.
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לכנס המרתק הזה ולהיות חלק מהדיון והחקירה סביב נושא הבנייה במגזר הערבי על התפתחויות תחום האדריכלות והעיצוב בארץ ובעולם בכלל. יחד נוכל ליצור את העתיד המשותף של התחום האדריכלי והבנייה בישראל.

ללוח זמנים, מרצים ואתר הכנס

סגירה
הרשמה
וועידת נצרת לחדשנות וקיימות באדריכלות בנייה ועיצוב
  • מלאו את הפרטים הבאים על מנת להרשם
    wait
    * מילוי שדות חובה
    המשך לתשלום
עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה