סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
מגדל אלקטרה, רחוב יגאל אלון 98, ת"א
שתפו ברשת

שבוע הבנייה הירוקה -סיור בחברת גוגל

בחסות המשרד להגנת הסביבה והמועצה הישראלית לבנייה ירוקה

משרדי "גוגל" ממוקמים במגדל אלקטרה ברחוב יגאל אלון בת"א. המשרדים ממוקמים בקומות 27 – 33 והם מעוצבים כך שיאפשרו סביבת עבודה נוחה ועשירה, אשר דואגת לריווחתם ובריאותם של העובדים. קומות המשרדים של גוגל הוסמכו ל – LEED Platinum וכוללים הרבה אלמנטים ירוקים בינהם: מערכת סנסורים ובקרה, מערכת למיחזור פסולת, מערכת מיזוג VRF, נגישות תחבורתית ועוד.

הפרויקט עוצב בשיתוף פעולה בשיתוף פעולה של סתר אדריכלים, סטודיו ירון טל  וקבוצת Camenzind Evolution השוויצרית, בייעוץ של חברת אלפא פרוייקטים בשיתוף עם דוידי- רוזין אדריכלים

אדר' חן שליטא- חן בוגר לימודי ארכיטקטורה מהטכניון בהצטיינות, ועבד מספר שנים באחד מהמשרדים המובילים בקנדה- Diamond & Schmitt Architects בטורונטו. הוא הוסמך ל- LEED מהמועצה הקנדית לבניה ירוקה- CAGBC, ועבד בקנדה על מספר פרויקטים ירוקים מובילים. הוסמך על ידי ה-CAGBC כמוביל "תהליך תכנון אינטגרטיבי"- IDP, אשר הינו תהליך התכנון היחודי של פרויקטים ירוקים.  במסגרת עבודתו בקנדה, פיתח כלי לתחקור פרויקטים, כלי אשר הופעל בהצלחה במספר פרויקטים מובילים בהיקפים של עשרות מיליוני דולר.

חן הוא המייסד והמנכ"ל של "אלפא פרויקטים ירוקים". החברה זכתה ב"אות הבניה הירוקה 2016", ומובילה היום שורה של פרויקטים חדשניים בבניה ירוקה בארץ ובחו"ל.

נקודת ההתכנסות היא בקבלה

הסיור ללא עלות – מוגבל ל-12 משתתפים בלבד, הקדימו להירשם!

לפרטים נוספים ובירורים ניתן ליצור קשר בטלפון 03-7365498 או במייל school@ilgbc.org

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה