סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
התאחדות בוני הארץ מגדל שלום, רחוב אחד העם 9, ת"א
שתפו ברשת

קורס קבלנים ומנהלי פרויקטים - פתרונות לבנייה מתקדמת

ענף הבנייה נמצא בנקודת מפנה אל מול הביקושים הגואים לדיור והיקפי הבנייה חסרי התקדים בישראל.  מגוון רחב של גורמים עובדים בימים אלו לצורך פיתוח פתרונות בנייה מתקדמים אשר יסייעו בייעול תהליכי הבנייה והבאתה לרמת האיכות הגבוהה ביותר. גם התודעה של הלקוחות משתנה, והם יותר ויותר מחפשים איכות. כמו בתחומים אחרים, צרכנים מפתחים מודעות ודורשים רמה גבוהה יותר של ביצועים ומוצרים.
המגמה כיום היא ברורה, והיא כאן להישאר: עוברים לבנייה מתקדמת, המאמצת מדדים של איכות, קיימות וחדשנות. אנחנו מזהים את תחילתה כאן בארץ, את ההתגייסות של משרדי ממשלה וקובעי מדיניות לנושא, התפתחות תמריצים, הגברת אכיפה ומודעות, מיזמים חדשים ושיח שהולך ותופס תאוצה בין אנשי מקצוע. אנחנו כאן לסייע לכם להתחבר אליה ולהישאר רלוונטיים בענף שמשנה את פניו!

במסגרת הקורס תוצגנה שיטות בנייה חדשות, חומרים ומוצרים בקדמת הטכנולוגיה ועקרונות תכנון מתקדמים תוך חשיבה על הפן הסביבתי בענף הבנייה במבט מקומי וגלובאלי, משתתפי הקורס ייחשפו לכלים ושיטות שמטרתם ייעול עבודת הקבלן הן מבחינת זמן העבודה והן מבחינת משאבים ויקבלו כלי עבודה, ידע, כלים פרקטיים, יישום טכנולוגיות וחשיפה למוצרים וחומרים חדשים בבנייה.

הקורס כולל 3 מפגשים בתאריכים: 19.2, 26.2, 5.3

מיקום הקורס: התאחדות בוני הארץ מגדל שלום, רחוב אחד העם 9, ת"א, כניסה מערבית, קומה 11, חדר ישיבות מרכזי.

מסמכים רלוונטים

סגירה
הרשמה
קורס קבלנים ומנהלי פרויקטים - פתרונות לבנייה מתקדמת
  • מלאו את הפרטים הבאים על מנת להרשם
    wait
    * מילוי שדות חובה
    המשך לתשלום
עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה