סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
רוטשילד 32, תל אביב יפו (פאב הזוזו)
שתפו ברשת

ערב על הבר - עירוניות - טבע, עיצוב, ומה שביניהם

היה כיף בערב הקודם?
אנחנו נהנינו מהבירה וההרצאות יחד, לכן…
המועצה הישראלית לבנייה ירוקה ובשיתוף המשרד להגנת הסביבה מזמינה אתכם לערב נוסף על הבר, עם מרצות לא מהעולם הזה והרבה כיף!

אדריכלית גלית שיף המתמחה במחקר, תכנון ועיצוב לחדשנות וקיימות. שותפה מייסדת במשרד 'גלעד-שיף אדריכלות'  העוסק בתכנון ועיצוב אדריכלי, תכנון עירוני ויעוץ אקלים ובניה ירוקה. המשרד מתמחה בשילוב ערכי קיימות במבנים ובמרחב הציבורי ובשימוש בכלי מחקר ומיפוי בתכנון.
לאורך השנים מוביל המשרד פרויקטים חלוציים בתחומי הקיימות, לרבות קידום נושא מעטפות מבנה מייצרת אנרגיה בישראל, כחלק מתחום ה (BIPV Building Integrated PV). עבודות המשרד משלבות  אסטרטגיות של שימור ויצור אנרגיה, מיקרו-אקלים, חקלאות וטבע בעיר ומחזור כבסיס ליצירת מרחבי חיים.
שיף בוגרת בהצטיינות תואר ראשון בארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון- חיפה, בעלת תואר שני  מה- Berlage Institute (רוטרדם, הולנד) ומשלבת הרצאות בארץ ובעולם ופעילות אקדמית במקביל לפרקטיקה יישומית. היא תדבר על "חוסן היום לעיר המחר" – אנרגיה, חקלאות וטבע עירוני כמנגנוני חוסן בעיר.
את ההרצאה השנייה תעביר אדר׳ נוף טלי וקסלר, בוגרת המסלול לאדריכלות נוף, בטכניון, בעלת תואר שני במנהל עסקים, הבינתחומי הרצליה ומייסדת משרד נחלת הכלל. נחלת הכלל היא מקום מפגש, השילוב הסינרגטי בין המלאכותי לטבעי, היא מכלול החוויות הנחוות באינטראקציה שבין אנשים, טבע ומרחב. היא נחלתנו ונחלתם של דורות המחר. נחלת הכלל הוא גם שם המשרד שלנו. משרד של אנשים סקרנים, אוהבי אדם וחיה, עם רצון לעשות טוב.
חלפו הימים בהם תפקיד אדריכל הנוף היה לבוא בסוף הפרויקט ולשתול את הפטוניות. כיום, ישנה הזדמנות להביא ערכים שונים אל תוך המרחב הפתוח הציבורי והפרטי, אשר יעבירו את המבקר חוויה ייחודית ויאפשרו לו ללמוד, לחשוב ולהתפתח כתוצאה מהביקור במרחב כזה או אחר. גן מרכז המבקרים באגמון החולה, תכנית אב לשטחים הפתוחים בכפר הנוער ימין אורד, חידוש בית ספר שדה עין גדי וכיכר פרדס, ממחישים בצורה טובה את ההזדמנויות הגלומות בתכנון המרחב ליצירת חוויה ייחודית למבקר.
טלי תדבר על עיצוב נופי מבוסס חוויה.
הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מוקדמת !

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה