סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
שתפו ברשת

סיור מקצועי סינגפור | עיר מדינה | ינואר 2023

איזו התרגשות, סיור מקצועי לסינגפור, זה קורה!

סינגפור, או בשמה הרשמי רפובליקת סינגפור היא עיר מדינה בדרום מזרח אסיה, השוכנת דרומית למלזיה. סינגפור, הוקמה בשנת 1819 כקולוניית מסחר בריטית, ב-1965 קיבלה את עצמאותה והפכה תוך שנים מעטות לאחת המדינות המפותחות ביותר בעולם, כאשר נתיב השייט העובר בה הוא מהעמוסים בעולם כולו אל תוך העת המודרנית.

סינגפור, עיר מדינה, שהפכה לשם דבר בעולם הודות לכלכלה המשגשגת, היעילות, החריצות, התקתקנות וניקיון הרחובות, היא למעשה דיקטטורה למחצה, הידועה בחוקיה הנוקשים ואף הדרקוניים, בעקבותיהם זכתה לכינויים "דיסנילנד עם עונש מוות" ו"הקניון היחיד בעולם עם מושב באו"ם". אף על פי כן, "שווייץ של אסיה" היא מדינה מאוד ידידותית ומציעה למבקר.ת בה חווית סיור שונה, עירונית-עתידנית, שהיא מעין הפוגה מהערים הסואנות, הצפיפות, הלכלוך והעוני המאפיינים את אזור דרום-מזרח אסיה.

ביחד עם האקלים הטרופי, האוכל המגוון, כור ההיתוך הרב-תרבותי עם השפעות סיניות, מלזיות והודיות, בתי הקפה הפתוחים 24 שעות ביממה, מרכזי הקניות העמוסים וסצנת חיי הלילה התוססת, ובשילוב גורדי השחקים ומערכת הרכבות התחתיות המשוכללת המאפיינים ערים מודרניות, סינגפור היא ללא ספק אחד היעדים הפופולריים ביותר בדרום-מזרח אסיה.

מערכת התכנון הסינגפורית מקדמת את מדיניות העיר הביופילית ומחייבת הקמת מבנים מאופסי אנרגיה וכיסוי מבנים בצמחייה. מבנים מסוימים מכילים צומח גם בחללים הפנימיים ובמוסדות ציבור מיושם גינון קהילתי או חקלאי, המשמש את תלמידי בתי הספר לפעילויות חינוך שונות.

במהלך הסיור נגלה, נלמד ונחשף יחדיו לאתגרים ייחודיים שיש לעיר טרופית צפופה מאוד, בעלת תרבות ואופי ייחודי ולמהלכים כיצד פותרים ומגשרים עליהם. נציץ פנימה לחייהם של סינגפורים החיים בדיור ציבורי, פיתוח הנוף הייחודי, ניהול מים, שיקום אזורים ואתרים מזוהמים, שימור מבנים, תחבורה ציבורית מהטובות בעולם, התייעלות אנרגטית ובנייה ירוקה ומקיימת.

בסיור נפגוש מתכננים, אנשי רשויות, בעלי מקצוע, תושבות ותושבים.

*תוכן מפורט של הסיור יישלח בסמיכות למועד.

על מדריכת הסיור:
הסיור הייחודי והמרתק יערך בהדרכת עדי מגדל, מהנדסת ובעלת תואר שני במדעי הסביבה בוגרת אוניברסיטת ת״א והבעלים של חברת הייעוץ ״גרינר קיימות ובניה ירוקה״. בשנת 2009 עדי עברה להתגורר בסינגפור בעקבות אהבה גדולה ומיהרה לגלות שלא מאוהבת רק בבחור אלה גם בעיר הצבעונית, המעניינת והמגוונות שפתחה צוהר חדש של חלומות, טעמים והגשמת יעדים. עדי תוביל אותנו בסמטאות העיר ותחלוק איתנו את היכרותה בקסם, בנופים, באנשים והמגוון המיוחד שיש לעיר להציע מבפנים ומעבר לנראה שבחוץ.

מועד הסיור:
יום שני, שלישי, רביעי וחמישי | 9-10-11-12 ינואר 2023
ארבעה ימים צבעוניים מלאים בתוכן

עלויות:
מחיר הרשמה מוקדמת | 10 ראשונים: 4800 ש"ח – ההרשמה המוקדמת הסתיימה !
מחיר חברי מועצה: 5370 ש"ח
מחיר רגיל מלא: 6000 ש"ח

מספר המקומות מוגבל לכן חשוב התשלום + לשריין מקומות מראש!
*המחיר כולל את כלל התוכן המקצועי, כניסה לאתרים, תח"צ בארבעת הימים וכן 3 ארוחות משותפות.
לא כולל עלויות לינה וטיסות – ניתן להעזר בסוכנת חיצונית עם פרטים.

לפרטים נוספים:
עינת גראור | einat@ilgbc.org | 0547-514317

סגירה
הרשמה
סיור מקצועי סינגפור | עיר מדינה | ינואר 2023
  • מלאו את הפרטים הבאים על מנת להרשם
    wait
    * מילוי שדות חובה
    המשך לתשלום
עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה