סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
רח' המשביר 14 חולון
שתפו ברשת

סיור למפעל קריאטרה

אנו מזמינים אתכם לשמוע את הסיפור מאחורי קריאטרה ולהצטרף לסיור במפעל הייחודי של החברה.

בעולם שבו הפעילות של עולם הבניה אחראית ל- 1/3 מהפסולת שהאדם מייצר על כדור הארץ, ובמציאות בה בטון פורטלנד אחראי ל6% מפליטות גזי החממה, חברת קריאטרה מובילה מהפכה בתחום חומרי הפנים והמבנה.

הטכנולוגיה הייחודית של חברת קריאטרה מאפשרת ייצור מוצרי בנייה אקו-חדשניים 100% טבעיים שמגיעים לחוזק של בטון תוך השקעת 5% מהטביעה האקולוגית והאנרגטית שלו. מוצרי החברה מיוצרים בטכנולוגיה תעשייתית חדשנית וירוקה בפיתוח ייחודי ומדעי שתואם את החזון של כלכלה מעגלית. התכונות המוכחות של המוצרים המוגמרים מאפשרים פיתוח של מגוון רחב של יישומים מבניים ודקורטיביים.

בימים אלה משיקה החברה סידרת אריחים לעיצוב פנים המיוצרים ממינרלים לא מסיסים וסיבים מן הצומח במגע יד כאן בישראל. בקולקציה 14 גוונים מתערובות ייחודיות של חומרי גלם מקומיים וטבעיים המזמינים אתכם לחוות את הטבע גם בבית.

מדובר בפיצוח טכנולוגי פרי פיתוח ישראלי, שמעורר תשומת לב רבה בארץ ובעולם בתעשיות שונות בזכות השילוב בין החוויה החומרית לחוזק המבני של החומר.

החיפויים עשויים מחומר מרוכב וטבעי, ומעניקים מימד חדש ומרתק לחללים מעוצבים.

חברת קריאטרה נוסדה על ידי עדיטל אלה מעצבת תעשייתית, מרצה בכירה במכון טכנולוגי חולון, ויזמית העוסקת בתחום של עיצוב לקיימות מזה 18 שנה.

צוות הקריאייטיב של החברה כולל את אלאור לוי, דן אליאש ותומר דה סילבה.

אתר החברה www.criaterra.com

סגירה
הרשמה
סיור למפעל קריאטרה
  • מלאו את הפרטים הבאים על מנת להרשם
    wait
    * מילוי שדות חובה
    המשך לתשלום
עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה