סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
גלריה זהזהזה, נמל תל-אביב
שתפו ברשת

בנייה ירוקה אמת או מיתוס?

השפעתה של הפעילות האנושית על כדור הארץ אינה נתונה כיום (כמעט) לויכוח. שינוי אקלים, התדלדלותם של משאבי אנרגיה וטבע, אלו הן עובדות איתן אנו מתחילים להתמודד ברמה העולמית וברמה המקומית. תחום הבניה הירוקה מנסה להגדיר את דרכי ההתמודדות של תעשיית הבניה על שלל מרכיביה – תכנון, ביצוע, חומרי גלם – במסגרת זו, אולם הוא נתקל לא אחת בביקורת מצד המפקפקים בטוהר כוונותיו מחד ומצד המפקפקים ביכולתו מאידך.
האם בניה ירוקה, כפי שאנו מבינים את המושג הזה כיום, היא אכן בניה ירוקה כפי שמושג זה אמור (או יכול) להיות? האם המאמצים בקרב העוסקים בתחום אכן משיגים את המטרות הדרושות, או שמא אין בכך כל תרומה ממשית למאמץ הסביבתי הכללי.
במסגרת ערב זה, תוצגנה שאלות אלה ושאלות נוספות לשני מתדיינים אשר יציגו שתי נקודות השקפה בנוגע למצבה, יעודה ועתידה של הבניה הירוקה.

על הערב
ערב דיון זה ייערך במתכונת של עימות (דיבייט) בין שני דוברים המייצגים נקודות מבט שונות אודות מהותה, דרכה ומצב של הבנייה הירוקה כיום.
במהלך הערב יישאלו המתדיינים סדרה של שאלות זהות (אותם הם יקבלו מראש), אליהן הם יתבקשו להשיב במסגרת קצובה של זמן. בחלקו השני של הערב יוכלו המתדיינים לשאול אחד את השני שאלות, וכן להשיב לשאלות מהקהל.

עלות הכניסה לחברי המועצה בהרשמה מוקדמת: 25 ₪
עלות הכניסה ביום הארוע (על בסיס מקום פנוי):   40 ₪

מסמכים רלוונטים

  • הזמנה-דיבייט-בנייה ירוקה,אמת או מיתוס צפייה
סגירה
הרשמה
בנייה ירוקה אמת או מיתוס?
  • מלאו את הפרטים הבאים על מנת להרשם
    wait
    * מילוי שדות חובה
    המשך לתשלום
עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה