סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

תכניות וכלי מדידה

"ארגז כלים לבנייה ירוקה"
ארגז הכלים לבנייה ירוקה הינו שיתוף פעולה שלנו, במועצה הישראלית לבנייה ירוקה עם קרן עזריאלי, ומטרתו לתת למתכנני העתיד חשיפה למושגים וכלים מתוך עולם התוכן של תקן הבנייה הירוקה לתכנון מרחבים בנויים המיטיבים עם המשתמשים והסביבה.

https://www.ilgbc.com/azrieli

_____________________________________________________________________________________________________________

"המפתח לקיימות בתעשייה" הינו מיזם משותף למשרד הכלכלה והתעשייה והמועצה הישראלית לבנייה ירוקה. המיזם נולד מתוך הכרה משותפת בחשיבות של הטמעת קיימות בתעשייה הישראלית ובאזורי תעשייה. כלי מדידה חדש​ להערכת קיימות באזורי תעשייה בישראל שמטרתו לעודד קיימות באזורי תעשייה בשלבי חיים שונים וכולל פרמטרים מתחומים שונים להערכה ומדידה של אזורי תעשייה בני קיימה בישראל.
https://www.eipisrael.com/

_____________________________________________________________________________________________________________

מראה מקום מבית ILGBC בתמיכת קרן ברכה, הוא כלי המאפשר שיפור של תכנון המרחב באמצעות זיהוי ובחינה של מרכיבי המרחב אשר מעודדים הליכה ברגל. מראה מקום מגדיר מהו מרחב המעודד הליכה, ממפה את המרכיבים שהופכים את הרחוב להליכתי ומאתר הזדמנויות לשיפור המרחב  במסגרת תהליכי פיתוח עירוני והתחדשות עירונית.  הכלי מספק באופן ברור ותמציתי תמונת מצב על פוטנציאל ההליכה בעיר וכן המלצות אופרטיביות לשיפורו.
https://citywalk.org.il/


"בזכות הדרך" הינו קול קורא פרי שיתוף פעולה בין משרד התחבורה והמועצה הישראלית לבנייה ירוקה, לעידוד תנועה לא ממונעת במרכזי הערים. בקול הקורא משתתפות 6 רשויות מקומיות מאזורים שונים בארץ שבחרו מקטע רחוב לתכנון מחדש של מרחב מוטה תחבורה בת קיימה. הרשויות מלוות על ידי מנטורים מקצועיים, תוך הקניית ידע וכלים לתכנון וניהול הפרויקט.
https://rightowalk.org.il/


"שכונה 360°" הוא פרי שותפות אסטרטגית של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה ומשרד הבינוי והשיכון שמטרתה להטמיע עקרונות פיתוח בר קיימא בתכנון שכונות מגורים בישראל. שכונה 360° הינו כלי מדידה אשר מטרתו לקדם את התכנון, הפיתוח והבינוי של שכונות איכותיות, בריאות ומשגשגות לאורך זמן !
http://www.nd360.org/


 

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה