סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

דבר המנכ"ל - פול שטיינר - חוליות

פול שטיינר מנכ"ל חוליות – חשיבה ירוקה – צינור לחדשנות
חברת חוליות קיימת מזה 70 שנה והיא מהחברות הותיקות בישראל בענף הבנייה, שמאופיינת מראשיתה באיכות בלתי מתפשרת של מוצריה, המשלבת גישה חדשנית בחשיבה ירוקה.

כיצד מצליחים לשמור על חדשנות ועדכניות בשווקים תחרותיים?
בשנים האחרונות חברת חוליות מתמקדת בפתרונות צנרת בענף הבנייה ואנחנו עם המבט לשווקים בינלאומיים, שם התחרות אכן רבה יותר והאתגרים הם גדולים, אבל כך גם הפוטנציאל. נוטים לראות בשוק הישראלי שוק שמרן, אבל תכונה זו מאפיינת שווקי בנייה נוספים, תכונה שעלינו להתחשב בה ולדעת כיצד להתמודד עמה. האופן שבו 'חוליות' מצליחה ובולטת הוא בהיותה ספקית של מוצרים ופתרונות איכותיים במיוחד, המספקים ערך מוסף ללקוח, גם אם המשמעות היא תשלום עבור מוצר יקר יותר מזה של המתחרים. ההבנה שלנו היא שבאמצעות אורך רוח, יחד עם היכולת לספק ודאות בצרכים משתנים, גם בשווקים שמרנים אנחנו יכולים לשווק את מוצרינו בהצלחה, משום שגם שם מחפשים להשתפר ולהתפתח.

מרכיב חשוב נוסף הוא ההשקעה בחדשנות כחלק מהחזון והאסטרטגיה של החברה. השקעה זו באה לידי ביטוי בפיתוח בלתי פוסק של המרכיב האנושי בחברה ובהפניית תשומות משמעותיות למרכיב זה. יש לומר כי השאיפה להצטיין באיכות באמצעות חדשנות אינה מותרות כי אם הכרח, אם בכוונתנו לשרוד בשווקים בינלאומיים.

כיצד נכנסת החשיבה הירוקה בפעילות החברה?
עבורנו איכות כוללת בתוכה גם את המרכיב של החשיבה הירוקה והדאגה לצמצום הנזקים הסביבתיים שבפעילותנו. מתוך כך, בשנים האחרונות הצלחנו להפחית  ב-80% את הפסולת המיוצרת במפעל ומובלת להטמנה; הבאנו להפחתה משמעותית בצריכת האנרגיה של המפעל באמצעות התקנה של קולטי שמש וחיישנים המביאים להתייעלות אנרגטית משמעותית; אנחנו מובילים בשימוש במים אפורים והיחידים בשוק הישראלי המשווקים מערכות צנרת שניתנות למחזור. על כל אלה יש לזכור את היכולות האקוסטיות הגבוהות של המערכות שלנו, המהוות ערך מוסף עיקרי ללקוחותינו.

www.huliot.co.il

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה