סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

איך חוצים את עמק המוות של הסטארטאפים בעולם הנדל"ן והתשתיות?

שיכון ובינוי

בעולם ההולך ונהיה צפוף ועירוני יותר, יש צורך בשילוב של קיימות וחדשנות פורצת דרך. כדי לייצר סביבות חיים ירוקות יותר, אנו נדרשים לשינויים מרחיקי לכת באופן שבו אנחנו חיים, השימוש בטכנולוגיות חדשניות ויעילות יכול לתרום לכך במידה רבה, לכן הקמנו את BuildUp – תכנית החדשנות של קבוצת שיכון ובינוי. פתחנו את שערי החברה בפני יזמים, סטארטאפים, חוקרים וחברות צעירות במודל של "Open Innovation" (חדשנות פתוחה).  BuildUp מאפשרת ליזמים וסטארטאפים לבחון את היישום של טכנולוגיות חדשניות בפרויקטים של החברה בארץ ובעולם, ובכך מספקת להם ניסיון הכרחי בהתמודדות עם אתגרי היישום בשטח ואת ההזדמנות לחדור לתחומי הבנייה, הנדל"ן והתשתיות.

גם בתחומים אלו, המוגדרים כסקטורים שמרניים, מתחיל לצמוח אקוסיסטם של חדשנות, קהילה של יזמים, מפתחים, חוקרים, מהנדסים, אדריכלים ועוד שלא מסתפקים בשיטות, בחומרים ובטכנולוגיות הקיימות ובחרו לחפש את "הדבר הבא". האקוסיסטם צמא לתנאים ההכרחיים שיאפשרו לו לשגשג ולגדל רעיונות חדשנים לכדי חברות מצליחות הנמצאות בחזית הטכנולוגיה העולמית. התנאים האלו כוללים מדיניות ממשלתית ברורה, תמיכה של מוסדות ציבוריים, עומק של אנשי סגל למחקר ומעבדות באקדמיה, הון שיושקע בחברות ויזמים בשלבים מוקדמים וכן חברות וותיקות ומקצועיות שספקו משוב מהשטח, יבחנו ויאמצו את הטכנולוגיות.

בסיום המושב יעלו ויציגו סטארטאפים שכבר מבצעים פיילוטים בשטח במסגרת תכנית BuildUp, כדוגמת:
– RidarTech פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת למנהלים,עובדים ומפקחים באתרי בנייה לעבור לשימוש בטאבלט ככלי המרכזי לצפיה בתוכניות.
– Dronomy פיתחה רחפן המותאם לשימוש באתרי בניה במטרה לבצע מדידות, ניתוחים והדמיות בפרויקטים נדל"ן ותשתיות.
– DoorBill פתחה את אפליקציית Neighbor החדשנית לניהול ועדי בתים.
– TIGI פיתחה סוג חדש של קולט תרמו סולארי עם בידוד שקוף  המייצר חום בנצילות גבוהה גם לטמפרטורות גבוהות וגם כאשר קר מאוד בחוץ.

מזמינים אתכם למושב החדשנות לגלות כיצד לחצות את עמק המוות של הסטארטאפים בתחום הנדל"ן והתשתיות ולהכיר את הטכנולוגיות פורצות דרך בתחום הבניה והתשתיות.

HARSHAMA

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה