סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה

אייל לביא, מנכ"ל חברת DARIMPO

דבר המנכ"ל

 

מה הביא אותך להתעסק בנושא הבניה הירוקה/ חדשנות בענף הבנייה ?
בארץ נבנים אלפי מבנים כל שנה, גודל ומורכבות הבניינים גדל וכך גם מורכבות הניהול ואחזקה. בכדי ליצור ולשמר איכות חיים לאורך זמן יש לבצע חשיבה ותכנון רב. בנייה ירוקה וחדשנות הם כלים מרכזיים לשמירה על טיב המבנים והחזות שלהם. בעקבות אתגרים אלו בחרתי בתחום החדשנות, אנו מייצרים מערכת חכמה לניהול ואחזקת המבנה  .DARIMPOבעזרת הטכנולוגיה אנו נותנים כלים טובים יותר לדיירי הבניין, מגדילים את המעורבות והשותפות לטובת שיפור הבטיחות ואיכות החיים.

 

מה העתיד בשוק הבניה הירוקה/ חדשנות בענף הבניה בישראל ?
בעתיד אנו רואים שלכל מבנה תהיה מערכת ניהול ואחזקה עם מפרט טכני מלא, כל דייר יוכל להתחבר למערכת ולהתריע על תקלה ולוודא ולעקוב אחר אופי הטיפול עד לסיומו. מערכת זו תהיה מרכז הבקרה והשליטה על המבנה ותאפשר ניהול ותחזוקה ברמה גבוהה ביותר למקסימום איכות ומיני' תקלות.

 

טיפ איך מצליחים בתחום ?
לחשוב על האנשים שישתמשו בנכס, מה יטיב איתם ועם הסביבה וככה לתכנן את המבנה. לאחר שלב התכנון והביצוע צריך להנגיש את המידע לדיירים באופן מלא. באמצעות פלטפורמה פשוטה לאפשר לדיירים מעורבות והשתתפות בניהול ואחזקת המבנה, בכדי לקבל את מקסימום היעילות ושביעות הרצון של הדיירים. להיות בחשיבה, הקשבה ובהתפתחות מתמדת. אנו מאמינים שהשתתפות, מעורבות ושקיפות מובילים לתהליכים מנצחים ! עקרונות אלו הם הבולטים במערכת DARIMPO במטרה לשפר ולייעל את מערך הניהול והאחזקה במבנים השונים.

 

איך הממשלה צריכה לקדם את הנושא ?
תחום הבנייה הירוקה מתפתח בקצב מואץ, הממשלה ומוסדות התכנון צריכים לפתח צורת  תכנון שמתייחסת למכלול הגורמים שמשפיעים על המבנה לאורך השנים. משלב תכנון וביצוע ועד תפעול וחידוש המבנה. למשל ניהול ותפעול אחזקת המבנה באמצעות תוכנה המייצרת תיק בניין להיסטורית תקלות ומעקב אחר ביצוע אחזקה מונעת למערכות קריטיות. כך להבטיח שמערכות הבניין מטופלות כראוי בכדי למנוע כשלים בטיחותיים ובלאי מוגבר בעתיד.

www.darimpo.com

 

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה