סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
ולור-ביירון

אודות
ולור-ביירון הנה קבוצת נדל״ן יזמית, פורצת דרך חלוצת ההתחדשות העירונית של מתחמי תעסוקה בשימושים מעורבים.
הקבוצה מתמחה בהתחדשות מתחמי תעסוקה ומסחר מיושנים באזורי ביקוש והפיכתם למתחמים מודרניים ומתקדמים בשימושי מסחר, משרדים, מגורים, מלונאות, תרבות ופנאי.
הקבוצה פועלת לאורך כל התהליך הנדל"ני החל משלב איתור הקרקע, חתימה על הסכמים מחייבים מול בעלי הזכויות, תכנון, שיווק ועד סיום הקמת הפרויקט ומסירת השטחים הבנויים.

ייחודיות | במה החברה הנ"ל שונה מחברות נדל"ן אחרות?
מדובר בחברה היחידה בשוק שעושה התחדשות עירונית מסוג זה. אין חברה שעושה משהו זהה לשלנו! אנחנו הראשונים בשוק. חלוצים. לקבוצה יכולות ייחודיות וניסיון עתיר ביצירת הסכמות, שיתופי פעולה ואיגוד בעלי נכסים במתחמים מרובי חלקות ובעלים תוך השגת זכויות בניה משמעותיות במישור התכנוני לשם הקמת פרויקטים חדשים ומוצלחים באופן המשנה את המציאות הנוכחית של אזורי תעשיה ומלאכה מיושנים. הקבוצה פיתחה כלים, מתודולוגיות, תשתיות ומערכות לניהול אפקטיבי של ייזום רחב היקף מרובה בעלויות במתחמי תעסוקה ומסחר במקום מבני מלאכה נמוכים ומיושנים אנחנו מאפשרים בנייה חדשה של מגדלים מודרניים למגורים, מלונאות, משרדים, מסחר, תרבות ופנאי.

פרויקטים
הקבוצה מקדמת פרויקטים רחבי היקף בבנייה גבוה מאוד של מגדלים מרובי שימושים. התפיסה האורבנית של הקבוצה מתבססת על גישת הערים הוורטיקליות ועיר ב-15 דקות, מתוך הבנה שבניינים מודרניים צריכים לספק את צרכי התושבים ולהתאים לאורך החיים בעידן הדיגיטלי, תוך הסתכלות על צרכי העתיד.

valor-byron.com

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה