סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
איל יוסינגר אדריכלים

אדריכלות היא מגרש המשחקים של האופטימיים, ומטרתנו החד משמעית היא להפוך את העולם למקום טוב יותר עבור בני האדם. באמצעות חלום על אור ועל רגש, צבע וצורה, אנו מגבשים אידאל אסתטי ופונקציונלי, ומגשימים אותו בחומר, חלונות, קירות וגגות.

אנו מאמינים כי הסיפור האותנטי של כל אדם יכול למצוא ביטוי בבית שבו הוא גר, ובמבנים המשרתים אותו. תפקידנו לעצב מקום מכיל, נועז, ייחודי ומותאם אישית לצרכים והאילוצים, מקום שיעצים את האדם, ישפר את רוחו ויעורר בו השראה, שמחה ואהבה.

המקומות שאנו מתכננים חיים בשלום עם הסביבה, תורמים לבריאות האדם ומשתלבים בנוף. על ידי יישום טכניקות בבנייה ירוקה, החל משיטות בנייה מסורתיות ועד שימוש בטכנולוגיות מחשב המתקדמות ביותר שבנמצא, אנו משיגים בתים חסכוניים בחשמל, מוארים באור טבעי, מאווררים ושקטים.

אנו מתעקשים על תכנון בגובה העיניים של המזמין והאתר, ולכן תהליך התכנון האדריכלי מתחיל במחקר מקיף הכולל שהות בשטח בשעות שונות וחידוד החושים, תוך בדיקת האקלים, הנוף, הסביבה והפעילות האנושית. המקומות שלנו מתוכננים בתלת ממד כברירת מחדל כבר מההתחלה, דבר המסייע להמחשת התכנון ונותן לכל מזמין אפשרות להתרשם, לשנות, לחוות ולהתאהב במקום כבר מהסקיצות המוקדמות. תכנון אדריכלי בתלת ממד מקטין משמעותית טעויות בביצוע, ומאפשר לכל אדם להיות שותף אמיתי ופעיל בעיצוב החלומות שלו.

www.eyalyossinger.com

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה