סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
ניסקו חשמל ואלקטרוניקה

ניסקו חשמל ואלקטרוניקה מייבאת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחום החשמל והתאורה. 40 שנה כגורם מוביל בענף אביזרי החשמל הפכו את ניסקו לשם נרדף לאיכות , מקצועיות, חדשנות ואמינות. לאורך השנים הובלנו את ההתפתחויות הטכנולוגיות בשוק מתוך הבנה מעמיקה של צרכי השוק הישראלי. הניסיון רב השנים הפך אותנו בניסקו למומחים בתחום החשמל והתאורה, המכירים היטב את צרכי הלקוחות השונים ויודעים לתת מענה מדויק לצרכים אלה באמצעות המוצרים שאנו מפתחים, מייצרים, מייבאים ומשווקים.
סל המוצרים שניסקו מציעה אינו בר תחרות בענף החשמל ללא התפשרות על תקינה, בטיחות ואמינות המוצרים. מגוון המוצרים כולל את סדרת המפסקים המהפכנית NISKO SWITCHES, ציוד המיתוג הבטיחותי NISKO MATIC ו-SIEMENS, מוצרי המפעל, תוצרת כחול לבן, סדרות שקעים ומפסקים על הטיח, עמדות עבודה HOME & OFFICE, לוחות חשמל, קופסאות חשמל תעשייתיות ועוד. חטיבת התאורה כוללת מגוון נורותLED חדשניות NISKO ו-OSRAM, מגוון רחב של גופי תאורה, שיטות עמעום מתקדמות מבית RELCO ומוצרים רבים נוספים.
החברה שמה לה למטרה להוביל בחדשנות ובאיכות המוצרים, כשהאחריות היא נר לרגליה.
על מוצרי החברה ניתנות עד 7 שנות אחריות ניסקו גאה להיות חלק ממספר מצומצם של חברות ב"מסלול יהלום" במכון התקנים הישראלי.

ניסקו, כחברה מובילה בענף, מעניקה שרות מקצועי ומקיף לפרויקטים קטנים כגדולים. ליווי צמוד של מחלקת הפרויקטים הכולל ניהול ותיאום בין הגורמים המובילים את הפרויקט, חישובי תאורה וחישוב החזר השקעה.
צוות החברה עומד לשירותך בכל שלב ומציע ייעוץ טכני, עיצובי, הנדסי וניהולי בכל שלב משלבי הפרויקט.
כך תוכלו להיות בטוחים תמיד, שבחרתם בטוב ביותר.

www.niskoelec.com

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה