סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
מדגל MADGAL

מדגל – ממובילות תחום הברזים בישראל החל משנת 1973. באוגוסט 2015 נרכשה ע"י חברת פלסאון ישראל. מעל 40 שנה של פעילות פיתוח ייצור ויבוא הופכות את מדגל להיות מובילה בתחום הברזים הן בעיצוב הן באיכות בטכנולוגיה ושירות.

התחדשות
לאורך השנים מדגל חרטה על דגלה את נושא הדינאמיות וההתחדשות ודואגת כל הזמן לעקוב אחר מגמות העיצוב והפתרונות בעולם ובישראל ולתת מענה עיצובי ופרקטי ללקוחות הישראלים.

פתרונות
מדגל מספקת פתרונות למגזר הפרטי: מדגל מאופיין כסטנדרט קבלנים בבניה רבוייה חדשה, לקוחות משפצים מצביעים ברגליים ונהנים מקולקציה רחבה ומגוון רחב של ברזי אמבט ומטבח.

פתרונות למגזר המוסדי ציבורי: משנות ה-90 מדגל מובילה התחום הברזים האלקטרוניים ומספר גדול של אתרים מוסדיים גדולים נהנים מברזים אלקטרוניים, מזרמים למשתנות ועוד פתרונות. בין הלקוחות ניתן למצוא את היכל מגדל מנורה, בית הספר לשוטרים בבית שמש, מוטורולה ועוד.

איכות ללא פשרות
במדגל מאמינים כי יש לתת ללקוח הסופי מוצר איכותי העומד בסטנדרטים גבוהים ולכן רוב הסדרות של מדגל מאושרות לסימון תו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי – המשמעות היא עמידה בדרישות ספיקה, איכות מי שתייה, דרישות מכאניות ודרישות ציפוי מחמירות.

www.madgal.co.il

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה