סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
ט.ב.פ. טכנולוגיות בע"מ

החברה הוקמה בעקבות הצורך בפתרון אמין ואיכותי לבעיית החיידקים ווירוסים המזהמים שנמצאים סביבנו ומתמחה בפתרונות מגוונים לטיפול באיכות אוויר, נטרול ריחות והקטנת עלויות האנרגיה, על-ידי טיפולים
ותחזוקה של סוללות המיזוג ומערכות סחרור אוויר אחרות הקיימות במבנה , תוך שיפור ושימור מעבר החום שלהן ושמירה מפני הגדלת מפל-לחץ האוויר.
חברתנו רשומה בחברי המועצה הישראלית לבניה ירוקה . טכנולוגיה זו קבלה תוכן ותמיכה מארגון ”ASHRAE – ”ארגון הגג למהנדסי מיזוג אוויר קירור וחימום האמריקאי, ומעוגנת במבחנים ומחקרים שונים החל מה – EPA האמריקאי ומוסדות מחקר אוניברסיטאיים שונים.

LTD Technologies TBF תומכת ומקדמת את תקנים המומלצים ,כמו כן תקן ניקוד הישראלי – "5281 לבניה ירוקה" בסעיפים:
בריאות ורווחה וחיסכון באנרגיה. תוך השתלבות בחיי היום-יומית טכנולוגיה מסייעת לצמצם ואף למנוע כמעט לחלוטין את מספר הזיהומים ביולוגים וכימיים הנמצאים באוויר ,למנוע ולהפחית באחוזי מחלות ויראליות , עוברי מגע ועובש . הטכנולוגיה UV ושילוב של מערכות ייחודיות של חברת TBF מהוות פתרון מקיף של אמצעי סטריליזציה המיועדים לשימוש במרחבים סגורים עם סיכון מוגבר להפצה מחלות ויראליות וחיטוי אוויר בכל סוגי מרחבים בהם נדרשת תחזוקה מתמידה של תנאים סטריליים בנוכחות אנשים :
בניני משרדים , מוסדות רפואיים , מוסדות חינוך , אתרי בילוי ושאר מקומות הומי אדם שיכולים להשפיע לרעה על המצב הבריאותי של העובד או נותן השירות. סדרת מכשירי TBF פותחו ונבנו כשהייעוד שלהם הוא לתת גם למגזר הציבורי והפרטי אפשרות להשתמש במערכות חיטוי אוויר; "כי זוהי זכותם להיות בריאים".

מערכות TBF עומדות בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר.
נבדקו ע"י מעבדות ישראליות ובינלאומיות למיקרוביולוגיה.
כמו כן מערכות רשומות בתקן AC01
ומומלצת ע"י מומחים לבריאות הציבור ,יועצים ומהנדסי מיזוג האוויר.

www.tbf-tech.com

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה