סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
יגאל אלון 120, תל-אביב 6744326
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
ביתן 10, אקספו גני התערוכה, תל-אביב
שתפו ברשת

בוחן מציאות | הכנס‭ ‬השנתי‭ ‬של‭ ‬המועצה‭ ‬הישראלית‭ ‬לבנייה‭ ‬ירוקה 2024

המציאות הישראלית המורכבת והמציאות העולמית המשתנה מחייבות אותנו בהיערכות למשברים ולמציאות עתידית משתנה ולא ידועה. בעולמות התכנון והבנייה קיימים כיום הידע והכלים לקידום מוכנות והתמודדות בהווה עם משברי העתיד (Future Proofing), על מנת לאפשר חיים של שגשוג במציאות עתידית אפשרית.

אתם.ן מוזמנים.ות לקחת חלק בכנס כדי להתחבר לסטנדרט המקצועי של המחר, לראות כיצד מדיניות בנייה ירוקה ופיתוח בר קיימא יכולים להוות תשתית להתמודדות עם משברי עתיד ולקדם חוסן בשגרה ובחירום.

הכנס השנתי של המועצה לבנייה ירוקה מביא את מי שמובילים.ות את עתיד המרחב הבנוי לבמה אחת עם מומחיות ומומחים פורצי דרך. זו ההזדמנות שלכם.ן להכיר מגוון כלים המאפשרים תכנון עתידי מיטבי ולהיחשף לפעולות ולתהליכים המתקיימים בשטח ומגבירים את מוכנות הערים שלנו לשינויי העתיד.

בואו להיות שותפים.ות בעיצוב עתיד הבנייה בישראל, לתכנון ובנייה הצופים פני עתיד ומקדמים מוכנות למציאות משתנה, משברית ובלתי צפויה.

הכנס הוא כר פורה ליצירת קשרים וחיבורים למאות אנשי מקצוע מדיסציפלינות שונות- הנדסה, אדריכלות, אדריכלות נוף, קבלנים, מנהלי פרויקטים, מתכננים, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה, עמותות, סטרטאפים ועוד אשר נפגשים לדבר על הערכות לעתיד משתנה ועל החיבור לבנייה ירוקה ולפיתוח בר קיימא במרחב הבנוי בישראל.

הבטיחו את מקומכן.ם

מחיר מיוחד עד ה10.3:
מחיר רגיל – 275 ₪​
מחיר סטודנטים.ות – 120 ₪​
מחיר חברים – 210 ₪

עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה