סגירה
צרו איתנו קשר

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה
המסגר 52, תל-אביב 6157302-לחץ לדרכי הגעה
כתובת למשלוח דואר: ת.ד.57395, תל-אביב 6157302
טל 03-7365498 | פקס 03-7365496
info@ilgbc.org

* שדות חובה
שליחה
אלי הורביץ 14 (בית סאפ), אזור התעשייה רעננה
שעות פעילות 10:00-12:00
הרשמה
שתפו ברשת

סיור לבניין של חברת SAP

חברת SAP ישראל ממוקמת בחלקה הצפוני של אזור התעשייה של רעננה. המשרדים מציגים סביבת עבודה מודרנית ובת קיימא, תוך הקפדה על תקן 5281 והקטנת טביעת הרגל האקולוגית של SAP על ידי מיטוב מרכז המחשוב המקומי, שיפור יעילות האנרגיה, הדלקת תאורה, חיסכון במים, חיישנים נעים ועוד.

הבניין בן 6 קומות בנות 2,900 מ"ר כל אחת וגג מרווח,יש 3.5 קומות חניה תת קרקעיות, עם 449 מקומות חניה. סה"כ השטח הבנוי מעל הקרקע הוא 15,300 מ"ר.

קונספט המבנה כולל קופסה עם מעטפת כפולה של זכוכית ומנגנון הצללה, המבנה הפנימי נחלק לארבעה רבעים שווים, שמתוכם החלק הצפון מערבי הוא אטריום שאחת ממטרותיו הבנה מהירה על תפקוד המבנה. תהליך התכנון הייחודי כלל יצירת קבוצות היגוי שעבדו יחד עם קואצ'ר ועם אדריכל הפנים. הציפייה הייתה לייצר קהילה ולכן הוחלט על גרסה מתקדמת של space open בה החללים הקומתיים מחולקים ויש גמישות של עמדות העבודה.

הבניין נבנה על קרקע שנרכשה על ידי SAP בישראל, בכך הפכה חברת SAP להיות חברה יזמית ותכננה לעצמה מבנה מהמסד עד הטפחות. הבניין תוכנן על ידי משרד "ישר אדריכלים" ותכנון הפנים בוצע על ידי משרד אדריכלים רם גולדברג. בנוסף, הבניין תוכנן לעמוד בדרישות הבנייה הירוקה באופן שיחסוך באנרגיה של חשמל ומים ויוריד את כמות פליטות גזי החממה.
נקודת המפגש בלובי הבניין.

* הסיור יקנה כוכב אחד בתכנית הכוכבים של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה.

סגירה
הרשמה
סיור לבניין של חברת SAP
  • מלאו את הפרטים הבאים על מנת להרשם
    wait
    * מילוי שדות חובה
    המשך לתשלום
עיצוב ופיתוח: RSVP קרן ברכה האתר נוסד בסיוע קרן ברכה
סגירה
הרשמה לניוזלטר
הרשמה